Teatr w Galerii po raz trzeci

Trzecia odsłona Teatru w Galerii już za nami. Trzy piękne prezentacje, każda w innym stylu, z innym przesłaniem, dla różnych grup wiekowych. Najmłodsi (ale nie tylko) z przejęciem oglądali bajkę o mieszkańcach łąki z tekstami Jana Brzechwy. Młodzież dobrze się bawiła na pokazie II LO. Wszyscy oklaskiwali piosenki krakowskie w wykonaniu absolwentów Studia Teatralnego Drama. Było wesoło, ciekawie i bardzo ciepło, mimo niespodziewanej późnojesiennej aury. Wszyscy obecni stwierdzili, że już od 4-go września z niecierpliwością będą oczekiwali na kolejny teatralny dzień w Galerii Osobliwości. To już za rok! Zapraszamy!

Już 3 września w Pieskowej Skale zapraszamy po raz trzeci na spotkanie z teatrem. Zapraszamy mieszkańców gmin – Skała, Sułoszowa, Iwanowice, Wielka Wieś, Zielonki i przyjezdnych ciekawych aktorskich popisów. Będzie coś dla najmłodszych, dla młodzieży i dla starszej publiczności. Spektakle przygotowane przez amatorów i adeptów sztuki aktorskiej pod okiem doświadczonych instruktorów i aktorów. Rozpoczniemy pokazem dla dzieci przygotowanym na podstawie wierszy Jana Brzechwy, następnie spektakl dla młodzieży grany przez licealistów i na zakończenie “Bezdech senny” – piosenki krakowskich twórców w wykonaniu absolwentów Studia Teatralnego Drama.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Powiatu Krakowskiego.


Popołudnie z teatrem w Pieskowej Skale na zakończenie wakacji

Popołudnie z teatrem w Pieskowej Skale na zakończenie wakacji

Zamek w Pieskowej Skale
03.09.2017 15:00

Już 3 września w Pieskowej Skale zapraszamy po raz trzeci na spotkanie z teatrem!
Zapraszamy mieszkańców gmin – Skała, Sułoszowa, Iwanowice, Wielka Wieś, Zielonki i przyjezdnych ciekawych aktorskich popisów.

Będzie coś dla najmłodszych, dla młodzieży i dla starszej publiczności. Spektakle przygotowane przez amatorów i adeptów sztuki aktorskiej pod okiem doświadczonych instruktorów i aktorów.

więcej

Podobne Projekty