Teatr w Galerii – druga edycja

Cel: Celem projektu jest spopularyzowanie działalności amatorskich grup teatralnych, podtrzymanie i pomoc w rozwoju cennej inicjatywy oddolnej i zainicjowanie działalności centrum kultury w powstałej przy zamku w Pieskowej Skale „Galerii Osobliwości”.

Działania: Organizacja wydarzenia kulturalnego, a w szczególności przeglądu teatralnego. Pokaz spektakli przygotowanych przez amatorskie grupy teatralne, młodzieżową i dorosłą, które działają w Skale pod kierunkiem Juliusza Chrząstowskiego.

Dzięki wsparciu Powiatu Krakowskiego udało nam się zorganizować po raz drugi przegląd teatralny w Galerii Jurajskie Osobliwości w Pieskowej Skale.

Tym razem wystąpią trzy zespoły – dwa ze Skały – zaprezentują spektakle p.t. “Książę Niezłom” i “Leć w Duet, czyli Fioletowa Krowa” – oraz, Integracyjny Teatr Aktora Niewidomego z Krakowa, który pokaże przedstawienie p.t. “Wesele 2015”.

Aktorzy-amatorzy z Teatru ITAN bardzo dziękują członkom Lions Club Kraków Stare Miasto, dzięki którym mogą zaprezentować swój spektakl w Pieskowej Skale.

9.09.2016 godz. 11.00 – Książę Niezłom; godz. 18.00 – Wesele 2015
10.09.2016 godz. 18.00 – Leć w Duet, czyli Fioletowa Krowa


Teatr w Galerii w Pieskowej Skale – druga edycja nadchodzi!

Teatr w Galerii w Pieskowej Skale – druga edycja nadchodzi!

Galeria Osobliwości w Pieskowej Skale
09.09.2016 14:00 - 10.09.2016 20:00

Już 9 i 10 września zapraszamy do Galerii Osobliwości w Pieskowej Skale na drugą edycję spotkań z teatrem amatorskim pod nazwą – TEATR W GALERII.

W tym roku wystąpią trzy zespoły.

więcej

Teatr w Galerii 2016

Teatr w Galerii 2016

Bene Tibi!

Po raz drugi udało nam się pozyskać środki na przegląd teatralny w Pieskowej Skale. Prezentacje spektakli planujemy we wrześniu. Podobnie jak w ubiegłym roku będziemy gościć w Galerii Osobliwości w Pieskowej Skale.

więcej

Podobne Projekty