Teatr w Galerii 2018 - zapraszamy już 02.09.2018 do Pieskowej Skały!

Zamek Pieskowa Skała

02.09.2018 15:00

Drugiego września o godzinie 15.00 rozpoczniemy teatralny maraton spektaklem muzycznym pt. "Co by tu jeszcze". Piosenki Wojciecha Młynarskiego wykonają absolwenci Studia Teatralnego Drama z Krakowa. Opracowanie muzyczne i akompaniament - Monika Bylica. Reżyseria i dramaturgia - Beata Paluch aktorka Narodowego Starego teatru im. H. Modrzejewskiej w Krakowie.


O godzinie 16.30 Grupa Teatralna z CKS iR w Skale zaprasza na sztukę Sławomira Mrożka "Męczeństwo Piotra O'Heya" w reżyserii Juliusza Chrząstowskiego, również aktora Narodowego Starego Teatru. Grupa działa od kilku lat ma coraz większe doświadczenie i  spore grono wiernych fanów.

Na zakończenie zapraszamy na monodram autorski Rafała Domagały AMOR OMNIA VINCIT. Rafał jest absolwentem Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Debiutował w „Świętoszku” w reż. Pawła Aignera oraz monodramie „Amor Omnia Vincit”, który powstał na III roku studiów i zebrał wiele nagród na krajowych i zagranicznych przeglądach. To opowieść o człowieku, którego przejmujące baśnie zna każdy, ale mało kto wie, jak fascynujące i skomplikowane było jego życie osobiste. Zobaczymy prawdziwą baśń z życia Hansa Christiana Andersena na podstawie FRÅN REGNORMARNAS LIV (Z ŻYCIA GLIST)
autor: Per Olov Enquist, przekład: Andrzej Krajewski-Bola, lalki: Rafał Domagała, Julia Skuratova.

Projekt realizujemy dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Krakowskiego.

Zapraszamy do Pieskowej Skały!